Firma

Hotele

Ogłoszenie

Kierownik ds Technicznych

Stanowisko

Kierownik ds. Technicznych

Miasto/województwo

Warszawa

Numer referencyjny

Pracuj.pl 06/20

Publikacja

2019-06-10

Hotele SPA Dr Irena Eris w Warszawie poszukują kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

     Opis stanowiska:

  • Monitorowanie i dbanie o stan techniczny obiektów należących do grupy Hotele SPA Dr Irena Eris
  • Wsparcie dla lokalnych zespołów technicznych funkcjonujących w poszczególnych hotelach SPA
  • Nadzór nad wykonywaniem okresowych czynności/kontroli technicznych obiektów
  • Prowadzenie projektów inwestycyjnych, w tym m.in.:
    • Przygotowanie w zakresie harmonogramów, projektów i umów itp.
    • Bieżąca koordynacja i rozliczanie inwestycji
    • Pozyskiwanie niezbędnych dokumentów/pozwoleń oraz udział w odbiorach.

     Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Praktyczna wiedza w zakresie  prawa budowlanego oraz prowadzenia projektów/inwestycji
  • Prawo jazdy kat. B Gotowość do częstych wyjazdów
  • Posiadanie uprawnień budowlanych będzie dodatkowym atutem.

     Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Szansę podnoszenia kwalifikacji zawodowych, możliwość rozwoju
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej i silnej pozycji rynkowej
  • Samochód służbowy
  • Dodatkowe benefity.